צלילה עם דולפינים (מגיל 8)  - לביצוע הזמנה לחצו כאן

האם כל אחד יכול להשתתף בצלילת הכרות עם דולפינים? כל מי שגילו הוא 8 או יותר (אין הגבלת גיל מבוגר) שהינו בעל בריאות תקינה ומרגיש בנוח במים יכול להשתתף בצלילת הכרות עם דולפינים. אין צורך בידע או ניסיון קודמים בצלילה ואפילו לא נדרש ידע בשחייה. לתשומת לבכם: ילדים עד גיל 15 חייבים בליווי מבוגר (מעל גיל 21) בעת השהייה באתר, לא לפעילות עצמה (כניסת מלווה כרוכה בתשלום דמי הכניסה לריף הדולפינים). 

כמה זמן נמשכת הפעילות ולאיזה עומק צוללים?

  
לאחר שתגיעו למועדון תתבקשו לחתום על הצהרת בריאות, יתאימו לכם ציוד צלילה ותפגשו את מדריך הצלילה האישי שלכם שיסביר לכם על מהלך הצלילה וההתנהגות במים עם הדולפינים. ההתארגנות וההסבר נמשכים כחצי שעה ובסיומם יורדים למים. לאחר תרגול קצר בעומק עמידה והתרגלות נצא לדרך... מדריך הצלילה הפרטי שלכם נמצא אתכם, צמוד צמוד בכל מהלך הצלילה ועד הסרת הציוד בסיומה. הצלילה נמשכת כ - 25 דקות והעומק המרבי שאליו נצלול הוא 6 מטר.

האם ניתן לגעת בדולפינים?

 לא! הקשר שלנו עם הדולפינים הוא על בסיס של כבוד ובחירה חופשית (של הדולפינים), הדולפין הוא זה שבוחר אם, וכמה  להתקרב אלינו. אנו מכבדים את בחירתם של הדולפינים ונמנעים ממגע עמם. אז לראות בהחלט כן. לגעת לא!

ומה לגבי צילום מתחת למים?

עקב רגישות הדולפינים, רק צלמים שעברו הכשרה ויודעים לזהות את התנהגות הדולפינים רשאים לצלם מתחת למים. ניתן להנות משרותי הצילום שמסופקים ע"י (בתוספת תשלום). מידע מפורט על האפשרויות והמחירים תקבלו בדלפק הצלילה ובמהלך התדריך שניתן לפני הירידה למים. שימוש במצלמות אישיות בעת השהייה במים במתחם הדולפינים אסור!

האם צריך להביא ציוד?

 כל ציוד הצלילה מסופק ע"י מועדון הצלילה. כל שעליכם להביא הוא בגד ים ומגבת.

מתי מתקיימות צלילות הכרות?

 צלילות הכרות נערכות בכל יום מימות השבוע, בכל השנה (למעט יום כיפור ויום הזיכרון). בכל שעה בין השעות 09:00 ל 15:00.

האם צריך להזמין מראש?

 מספר המשתתפים מוגבל ואם ברצונכם להבטיח מקומות אנו ממליצים להזמין מקומות מספר ימים מראש, בעיקר בסופי שבוע חגים וחופשות.

כמה זה עולה?
מבוגר (מגיל 15)  - 375 ₪ למשתתף 
ילד (מגיל 8) - 345 ₪  למשתתף 

בהזמנות צלילה שבוצעו מראש, לפני הכניסה לאתר (טלפונית, אינטרנט, או בקופת הכניסה), המשתתפים בפעילות יהיו פטורים מדמי הכניסה לאתר ליום הפעילות. 
*ניתן לרכוש את הפעילות גם לאחר הכניסה לאתר, ישירות במועדון הצלילה, אך לא יינתן זיכוי עבור הכניסה.

איך מזמינים?

להבטחת מקומות ונוחות ההזמנה מומלץ לבצע הזמנה מקוונת, לפחות שבוע ימים לפני מועד הפעילות המבוקשת
   לחצו כאן לביצוע הזמנה  
ניתן להזמין גם דרך מרכז ההזמנות שלנו בימים א – ה, בין השעות 08:30-1700, ובימי שישי שבת וערבי חג בין השעות 08:30 – 14:00 בטל: 08-6300111
 * ניתן להזמין את הפעילות גם בקופות האתר ביום הביקור, בהתאם לזמינות המקומות אך כאמור, אנו ממליצים, על ביצוע הזמנה מראש. 

מצבים בריאותיים שמונעים השתתפות בצלילה: בעיות נשימה, בעיות לב, סינוסים ,אסטמה, דלקת אוזניים, אפילפסיה, סוכרת, קלאוסטרופוביה, ניתוח /מחלה לאחרונה, מחלת לב, לחץ דם לא תקין (גבוה/נמוך), שימוש בסמים או תרופות, הריון, או כל מגבלה רפואית אחרת. הגבלות נוספות: אסור לטוס לפחות שעתיים מתום הצלילה. להורדת טופס תנאי השתתפות והצהרת בריאות.
לתשומת לבכם: חתימה על טופס הצהרת בריאות ואישור השתתפות למי שטרם מלאו לו 18 תעשה ע"י הורה/אפוטרופוס! 

מדיניות ביטולים

 כל שינוי או ביטול צריכים להיעשות עד השעה 14:00 ביום שקודם  למועד הפעילות המבוקשת.
 לתשומת לבכם: אם, מסיבה כלשהי אחרתם לפעילות, לא השלמתם את הפעילות, הצהרתם על כשירות למרות שאתם סובלים מאחד מהמצבים המתוארים לעיל ומשום כך נמנע מכם להשתתף בה, אנו מתנצלים אך לא תהיו זכאים להחזר כספי. עקב מצב ים, לידה של דולפין, או אירועים שאינם בשליטתנו אפשר שהפעילות שהוזמנה ואושרה תדחה או תתבטל ללא הודעה מראש.


חזור לדף הבית