נגישות בריף הדולפנים

אנו, בריף הדולפינים, שמים דגש רב על יכולתם של כל המבקרים באתר לחוות את החוויה שאנו מציעים, ללא אפליה, ואנו פועלים על-מנת לממש את זכותו של כל אדם לקחת חלק בחוויה של ריף הדולפינים והמפגש עם הדולפינים.
בימים אלו סיימנו את תהליך ההנגשה של כל האתר. עם זאת, חשוב לנו להמשיך להשתפר ולכן תמיד נשמח להערות או הארות שיעזרו לנו לאפשר חוויה טובה ונגישה יותר.

להלן עדכון על  מצב הנגישות הנוכחי:

כניסה נגישה – הכניסה הראשית לאתר נגישה. בנקודת הכניסה  נמצא רכב חשמלי  שניתן להעזר בו במידת הצורך להתניידות באתר. יש לפנות לשומר בכניסה לקבלת עזרה.  

חנייה – במגרש החנייה הצמוד לכניסה לאתר ישנם 4 מקומות חנייה השמורים לאנשים עם מוגבלויות. חניות אלו ממוקמות  בנקודה הקרובה ביותר  לכניסת האתר.  
מנקודת החנייה יורד שביל כבוש  לרחבת עמדות הקופה ושער הכניסה הראשי לאתר. כמו כן, במגרש החניי הדרומי (חניייה עירונית) ישנן שתי חניות נוספות הצמודות לשער הדרומי של האתר.  
שני מקומות חניה נוספים נמצאים בחנייה העירונית שצמודה לריף מכיוון דרום. 

נגישות קופות - ישנה קופה נגישה בכניסה הראשית הכוללת גם "לולאת השראה".

עמדת שירות לקוחות – לצד הקופות ישנה עמדת שירות לקוחות נגישה, הכוללת לולאת השראה.  

שירותים – קיימים שני שירותי נכים הממוקמים בנקודות מרכזיות באתר (ראה מפת אתר).

שבילי גישה – שבילי הגישה לאטרקציות המרכזיות  ובכלל זה אולם הקרנת סרטי טבע והמסעדות שבאתר מותאמים למבקרים עם מוגבלויות. יחד עם זאת, מאחר שהאתר בנוי ברובו מחומרים טבעיים ומבוסס על ניסיון לשמר ככל הניתן את הסביבה הטבעית - בנקודות מסוימות רצוי להיעזר במלווה.
בתיאום מראש ניתן להיעזר בכיסא נגיש המיועד לשימוש בחוף, או ברכב חשמלי ייעודי.

חוף ים - שביל נגיש למים קיים בחלקו הצפוני של החוף ושביל נגיש נוסף מאפשר גישה עד למסעדה שעל החוף.

מזח מבקרים – מזח המבקרים, המאפשר צפייה ואינטראקציה עם הדולפינים נגיש לאנשים עם מוגבלויות אולם חלקו הינו מזח צף  ויציבותו מושפעת מתנאי הים המשתנים ולפיכך רצוי להיעזר במלווה בעת השהיה עליו.  
ע"ג המזח נמצאים באופן קבוע אנשי צוות הריף מהם ניתן לקבל הסברים ועזרה במידת הצורך.

צלילה ושחייה עם דולפינים – ריף הדולפינים מאפשר, לכל מי שמעוניין, להשתתף בפעילות שחייה/צלילה, ללא אפליה, ובלבד שהוא עומד בתנאים שיאפשרו לו לקחת  בה חלק באופן בטוח. 
מאחר שבטיחות המשתתף נמצאת מעל הכול, ישנם מוגבלויות ומצבים בריאותיים שדורשים התייחסות מיוחדת בטרם ניתן לאשר את ההשתתפות בפעילות. לפיכך, על משתתף עם מוגבלות לבצע תיאום מוקדם. כל פנייה נבחנת באופן פרטני, לגופו של עניין, על סמך שיקולים מקצועיים של צוות מועדון הצלילה וצוות מאמני הדולפינים ועל סמך זה מתקבלת ההחלטה.

בריכות סתלבט על המים - מפלס הברכות נגיש וכמו כן קיים מתקן סיוע לכניסה ויציאה מהמים בבריכה המרכזית. אין הנגשה מקומת הברכות למפלס הביניים. בעלי מוגבלוית יכולים להעזר בצוות הברכות, או להנות מכיבוד הבית במפלס העליון.

בר סתלבט ומפלס עליון -  המפלס העליון של בריכות סתלבט שבו ממוקם בר סתלבט נגיש ובו ממוקמים גם שירותים נגישים,

צוות - בכל מהלך הביקור ניתן להיעזר בצוות הריף (שישמח לתת יד לכל פונה או מלווה של  מבקר עם מוגבלות). 

עדכונים – נמשיך ונעדכן על שינויים ושיפורים שיתבצעו בהמשך
חלופות למוקד הטלפוני לבירורים ולהזמנת פעילויות
טל: 08-6300111  

דוא"ל:info@dolphinreef.co.il 

רכז הנגישות – כפיר יקר, דוא"ל: ofra@dolphinreef.co.il

 

אנחנו כאן , לשרותכם, לחוויה בלתי נשכחת...