ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו. להזמנה לחצו כאן
ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו. להזמנה לחצו כאן
ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו. להזמנה לחצו כאן
ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו. להזמנה לחצו כאן
ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו. להזמנה לחצו כאן

מחפשים "אי של שלווה בים של סערות",  ניקוי ראש, התרגעות, הנאה ו"טעינה מחדש של המצברים"? תמצאו את כולם בברכות סתלבט על המים.  בבריכות אפשר לנוח, לקבל פינוק מצוות אנשי המים, להקשיב לפכפוך מפלי מים וכל אלו, בליבו של גן בוטני ירוק ומדהים ביופיו. תמונה שווה אלף מילים...
במהלך הציפה במים ניתן להקשיב למוזיקה תת מימית רוגעת .
האווירה והסביבה יעניקו לאורחים חוויה רב חושית מדהימה במיוחד.
בנוסף, קיימת פינות ישיבה והתרגעות עם נוף לים ובר שנמצא ברחבת הברכות העליונה ובו ניתן לשבת ולבלות לפני ואחרי הפעילות.
שעות וימי פעילות: בימים שני - שבת מהשעה 09:00 ועד 23:30. בימי ראשון סגור.

קיימות מספר אפשרויות בילוי בבריכות ה "סתלבט ":

מפגש סתלבט – הכולל: בילוי של שעתיים במתחם הבריכות, שימוש בשלושת הבריכות , כיבוד הבית, מגבת אישית ומספר דקות של טעימת טכניקת רגיעה במים ע "י אחד מהמדריכים /ות. *עלות: 165 ₪

מפגש סתלבט ארוחת בוקר (בשעה 09:00 ) הכולל: בילוי של שעתיים במתחם הבריכות, שימוש בשלושת הבריכות , כיבוד הבית, מגבת אישית ומספר דקות של טעימת טכניקת רגיעה במים ע "י אחד מהמדריכים /ות ובסיומו - ארוחת בוקר עשירה המוגשת בבר שנמצא על החוף. ארוחת הבוקר מוגשת עד השעה 12:00. *עלות: 165 ₪

חוויה אישית "ספיישל אחד על אחד
" – הכוללת: 30 או 45 דקות של טכניקת רגיעה במים ( אחד על אחד) ע "י מדריך /ה צמוד /ה. חשוב להדגיש כי החוויה אינה למטרות טיפוליות או רפואיות. *עלות: 225 ₪ ל-30 דקות ו *275 ₪ ל-45 דקות.

"ספיישל במפגש" החוויה האולטימטיבית - בילוי של שעתיים במתחם הבריכות, שבמהלכן תהנו גם "מספיישל אחד על אחד למשך" 30 או 45 דקות. *עלות: 315 ₪ למפגש הכולל 30 דקות ו *365 ₪ למפגש הכולל 45 דקות.

*המחירים לעיל מתייחסים למפגשי יום, בימים א -ה עד השעה 17:00. למחירי ערב סופ"ש (שישי שבת) ערבי חג ושבתונים יש להוסיף 30 למשתתף.

איך מזמיניםבמרכז ההזמנות שלנו  בטל: 08-6300111 בימים א-ה מהשעה 08:30 - 22:00  ובימי שישי שבת וערבי חג  ושבתונים בין השעות: 08:30 - 17:00. לצורך ביצוע הזמנה טלפונית יש להכין כרטיס אשראי.  חיוב השרות יתבצע במעמד ההזמנה. 
הזמנה מקוונת  - ניתן לבצע הזמנה מקוונת בהנחה  של 5% על המחירים הרשומים לעיל. הזמנה מקוונת יש לבצע לפחות 48 שעות לפני מועד הפעילות המבוקשת. לביצוע הזמנה לחצו כאן.
שימו לב: אישור ההזמנה מותנה באישור התשלום ע"י חברת כרטיסי האשראי.


נוהל ביטולים והחזרים: 
ניתן לבטל  או לשנות  את  הפעילות שהוזמנה עד השעה 16:00 ביום שקודם שקודם לפעילות שהוזמנה ללא דמי ביטול. החל מהשעה 16:00 ועד שעתיים לפני הפעילות דמי הביטול/שינוי שייגבו הינם 50 ₪ עבור ברכות סטלבט  ו 100 ₪ עבור הזמנת " "ספיישל"  אחד על אחד ו"ספיישל" אחד על אחד במפגש. החל משעתיים לפני מועד הפעילות שהוזמנה אין החזרים

פעילויות נוספות המתקיימות במתחם הברכות:

"סתלבט טיים" בכל מוצאי שבת, בין השעות: 22:30 - 01:30 ערב פתוח בסתלבט... הכניסה למתחם הבר חופשית. כניסה לברכות "לבילוי במים" בעלות של 65 לאדם (בילוי במים אינו כולל כיבוד הבית ו"טעימת אחד על אחד").

מתחם VIP - ברחבת הברכות העליונה תוכלו לבלות בסתלבט לפני הפעילות או לאחריה בפינות ישיבה מפנקות, ליהנות ממוסיקה רגועה ובר המגיש ארוחות קלות, שתייה קלה וחמה, יין איכותי, וקוקטלים. אזור ה - VIP  מיועד לאורחי הברכות ומוזמנים בלבד, ללא תוספת תשלום. 

מפגשים פרטיים וארועים - ניתן להזמין את הבריכות למפגשים פרטיים או ארועים מיוחדים לקבוצות כולל שרותי הסעדה עיצוב ועוד...

• הכניסה למתחם הברכות היא מגיל 18 ומעלה , 
ההשתתפות אסורה לסובלים מאפילפסיה ,פצעים פתוחים או כל מגבלה רפואית לפעילות במי מלח ומים חמים.

טל"ח - המחירים ושעות המפגשים עשויים להשתנות ללא הודעה מראש
בריכות סתלבט גם בפייסבוק

 
 
FaceBook null