ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו.
ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו.
ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו.
ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו.
ברכות סתלבט
החוויה שלכם בברכות סתלבט מתחילה עכשיו.

מחפשים "אי של שלווה בים של סערות",  ניקוי ראש, התרגעות, הנאה ו"טעינה מחדש של המצברים"? תמצאו את כולם בברכות סתלבט על המים.  בבריכות אפשר לנוח, לקבל פינוק מצוות אנשי המים, להקשיב לפכפוך מפלי מים וכל אלו, בליבו של גן בוטני ירוק ומדהים ביופיו.
במהלך הציפה במים ניתן להקשיב למוזיקה תת מימית רוגעת .
האווירה והסביבה יעניקו לאורחים חוויה רב חושית מדהימה במיוחד.
בנוסף, קיימת פינות ישיבה והתרגעות עם נוף לים ובר שנמצא ברחבת הברכות העליונה ובו ניתן לשבת ולבלות לפני ואחרי הפעילות.
שעות וימי פעילות: בימים שני - שבת מהשעה 09:00 ועד 23:30. בימי ראשון סגור.

קיימות מספר אפשרויות בילוי בבריכות ה "סתלבט ":

מפגש סתלבט – הכולל: בילוי של שעתיים במתחם הבריכות, שימוש בשלושת הבריכות , כיבוד הבית, מגבת אישית ומספר דקות של טעימת טכניקת רגיעה במים ע "י אחד מהמדריכים /ות. *עלות: 165 ₪

מפגש סתלבט ארוחת בוקר (בשעה 09:00 ) הכולל: בילוי של שעתיים במתחם הבריכות, שימוש בשלושת הבריכות , כיבוד הבית, מגבת אישית ומספר דקות של טעימת טכניקת רגיעה במים ע "י אחד מהמדריכים /ות ובסיומו - ארוחת בוקר עשירה המוגשת בבר שנמצא על החוף. ארוחת הבוקר מוגשת עד השעה 12:00. *עלות: 165 ₪

חוויה אישית "ספיישל אחד על אחד
" – הכוללת: 30 או 45 דקות של טכניקת רגיעה במים ( אחד על אחד) ע "י מדריך /ה צמוד /ה. חשוב להדגיש כי החוויה אינה למטרות טיפוליות או רפואיות. *עלות: 225 ₪ ל-30 דקות ו *275 ₪ ל-45 דקות.

"ספיישל במפגש" החוויה האולטימטיבית - בילוי של שעתיים במתחם הבריכות, שבמהלכן תהנו גם "מספיישל אחד על אחד למשך" 30 או 45 דקות. *עלות: 315 ₪ למפגש הכולל 30 דקות ו *365 ₪ למפגש הכולל 45 דקות.

*המחירים לעיל מתייחסים למפגשי יום, בימים א -ה עד השעה 17:00. למחירי ערב סופ"ש (שישי שבת) ערבי חג ושבתונים יש להוסיף 30 למשתתף.

איך מזמיניםבמרכז ההזמנות שלנו  בטל: 08-6300111 בימים א-ה מהשעה 08:30 - 22:00  ובימי שישי שבת וערבי חג  ושבתונים בין השעות: 08:30 - 17:00. לצורך ביצוע הזמנה טלפונית יש להכין כרטיס אשראי.  חיוב השרות יתבצע במעמד ההזמנה. 


נוהל ביטולים והחזרים: 
ניתן לבטל  או לשנות  את  הפעילות שהוזמנה עד השעה 16:00 ביום שקודם שקודם לפעילות שהוזמנה ללא דמי ביטול. החל מהשעה 16:00 ועד שעתיים לפני הפעילות דמי הביטול/שינוי שייגבו הינם 50 ₪ עבור ברכות סטלבט  ו 100 ₪ עבור הזמנת " "ספיישל"  אחד על אחד ו"ספיישל" אחד על אחד במפגש. החל משעתיים לפני מועד הפעילות שהוזמנה אין החזרים

פעילויות נוספות המתקיימות במתחם הברכות:

"סתלבט טיים" בכל מוצאי שבת,  בין השעות: 22:00 - 0200 ערב פתוח בסתלבט... 

מתחם VIP - ברחבת הברכות העליונה תוכלו לבלות בסתלבט לפני הפעילות או לאחריה  בפינות ישיבה מפנקות, להנות ממוסיקה רגועה ובר המגיש ארוחות קלות, שתיה קלה וחמה, יין איכותי, וקוקטלים. אזור ה - VIP  מיועד לאורחי הברכות ומוזמנים בלבד, ללא תוספת תשלום. 

מפגשים פרטיים וארועים - ניתן להזמין את הבריכות למפגשים פרטיים או ארועים מיוחדים לקבוצות כולל שרותי הסעדה עיצוב ועוד...

• הכניסה למתחם הברכות היא מגיל 18 ומעלה , 
ההשתתפות אסורה לסובלים מאפילפסיה ,פצעים פתוחים או כל מגבלה רפואית לפעילות במי מלח ומים חמים.

טל"ח - המחירים ושעות המפגשים עשויים להשתנות ללא הודעה מראש
בריכות סתלבט גם בפייסבוק

 
 
FaceBook null